ATÖLYELER

Yazar ve Eğitmen Kemal Oruç ile “Online Öykü Yazarlığı Atölyesi”nde öykü yazma tekniklerini öğrenir ve hayalini kurduğunuz öyküleri istediğiniz gibi yazabilirsiniz.

Tiyatro Eğitim Derneği Başkanı Kemal Oruç ile “Online Tiyatro Semineri“nde oyunculuk, oyun yazarlığı ve yönetmenlik üzerine önemli bilgiler edinirsiniz.

Yazar ve Eğitmen Kemal Oruç ile “Online Yaratıcı Yazarlık Semineri” günlük oturumlardan oluşur. Bu çalışmalarda, belirlenen konulara dair bilgiler verilir ve bu bilgiler uygulamalarla pekiştirilir. İstediğiniz oturuma katılabilirsiniz.

Yazar ve Eğitmen Kemal Oruç ile “Online Yaratıcı Yazarlık Atölyesi”nde yazarlığa dair bilgiler verilir ve bu bilgiler yapılan yüzlerce uygulamayla pekiştirilir. Bir metni nasıl iyi bir şekilde yazacağınızı adım adım öğrenirsiniz. 

Atölye süresince yazdığınız her metin değerlendirilir ve onları geliştirmeniz sağlanır. Her çalışmada bir usta yazarın eseri incelenir. Böylece, yazma becerinizi iyileştirmek için, edebi metinleri çözümleyerek okumayı öğrenirsiniz.

Yazar ve Eğitmen Kemal Oruç ile “Çocuklar İçin Online Yaratıcı Yazarlık Atölyesi”nde yazarlık, anlatım ve doğaçlama becerimizi geliştiren çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaları yaparken birçok sanat dalından yararlanıyoruz. Sürekli fikir üretiyoruz, usta yazarların eserlerini yorumluyoruz, öyküler yazıyoruz; bu öykülerin sunumunu ve doğaçlamasını yapıyoruz.